Çanakkale merkezli faaliyet gösteren "ACS Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi" değişik bir çok yerleşim tarzına kurumsal yaklaşımlar gösterirken ciddi bir yatırım ile kurduğu yazılım programı ile her kat malikinin, işleyişi kontrol etme, bilgilenme tüm harcama ve hizmetlere denetleme arzusunu da sonuna kadar yerine getirmiştir.

"ACS Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi" sizlere, yapılan tüm işlerin üst düzeyde kaliteli, hukuka uygun, risklerden arınmış, modern, hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşmasını sağlar.

Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili diğer kanun ve yönetmelikler esas alınarak oluşturulan sistemimiz, sakinlerimizin yaşam tarzları, mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını Çanakkale piyasa koşullarında en iyilerle buluşturmak çıkış noktalarımızı oluşturur.

Çanakkale’de bulunan yönetim firmalarından uzman kadrosu ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımı ile keskin bir şekilde ayrılan "ACS Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi"  sizleri çağdaş kentsel anlayışın bir parçası olmaya davet ediyor.