Pdf İndir

Tüm aidat, tahsilat ve iade işlemlerinizi yazılım üzerinden yapabilir ve takip edebilirsiniz. Aidat gecikmelerini günü gününe hesaplatabilirsiniz.

Yazılımımız sayesinde site/apartman sakinlerinize kolayca ulaşarak duyurularınızı iletebilir, anket veya forum uygulamalarını sunabilirsiniz.

Gelişmiş yazılım yetenekleri sayesinde masrafları istediğiniz ölçütlerde dağıtabilirsiniz. Bu sayede şeffat ve adil bir yönetim hizmeti verebilirsiniz.

Site/apartman sakinlerine anlık mesaj gönderebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuz anlarda otomatik olarak tüm oturum açan sakinlere görünme özelliği ile hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

Site/apartman sakinlerine toplu ya da bireysel olarak e-posta ve sms ile bilgilendirme yapabilir, takibini sağlayabilirsiniz.

Otoparklarınızda mevcut  geçiş sistemlerini sisteme tanıtabilir, otomatik geçiş sistemini entegre edebilirsiniz. Bu sayede giriş çıkışlarınız kolay ve kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz.

Can sıkan ve yönetimi zor olan bu konuda notlarınızı ve tanımlamalarınızı kolay bir şekilde yaparak avukat ilişkilerinizi düzenleyebilir, varsa icra işlemlerini takip edebilirsiniz.

Entegre yazılım sayesinde kasa işlemleri yapabilir, muhasebe kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

Ön muhasebe işlemlerinin tamamına yönetim panelinden ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi banka entegrasyonu sayesinde hesaplarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Dilerseniz site/apartman sakinleriniz yine çevrimiçi olarak aidat ya da fatura ödemelerini yapabilirler.

Site/Apartman yönetiminde en çok sorun çıkan konulardan biri olan ev sahibi/kiracı ayrımını rahatlıkla tanımlayarak farklı ücretlendirme yapabilir ve faturalarınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.

Yönetim faaliyetlerinizi grafiksel ve anlaşılır bir şekilde özetleyebilir, çıktısını alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden özellikle güncel mevzuat konularını takip edilebileceğiniz gibi ACS Grup personelinden profesyonel yardım da alabilirsiniz.

Yazılımın gelişmiş mali özellikleri sayesinde fatura ödemelerinizi ya da tahsilat işlemlerinizi takip altına alarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hazırlayacağınız projeleri yazılım üzerinden takip edebilir, detaylandırarak raporlar alabilirsiniz.

Yönetiminiz altında çalışanların tüm işlemlerini yapabilir, takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ayrıntılı raporlar ile ilgili kişilere sunabilirsiniz.

Site/apartman sakinlerinizin farklı durumlarına göre detaylı olarak gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Entegre sistem sayesinde kasa hesaplarınıza anında girişini sağlayabilir ve otomatik olarak gider dağılımı yapabilirsiniz.

Yönetim panelinde yapılan tüm işlemlere ait raporları hazırlayabilirsiniz. Böylece mizan, defteri kebir vb. muhasebe kayıtlarını rapor halinde görebilir veya yayınlayabilirsiniz.

Cari hesaplarınızı ve kasalarınız tanımlayabilir, alacak verecek ilişkilerinizi planlayabilirsiniz.

Araçlarınızı sisteme tanımlayıp, giriş çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Aynı şekilde gelen misafir ve ziyaretçilerinizi de yazılım sayesinde kayıt altına alabilir, kişilere özel kayıt paylaşımı yapabilirsiniz.

Sayaç okuma sistemlerinin tam entegrasyonu ve ya elle değer girerek faturaların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. ACS Grup'un aynı zamanda sayaç okuma hizmeti verdiğini unutmayınız.

Çek ve Senetlerinizi tanımlayabilir, tahsilat veya ödemelerde kullanabilirsiniz. Benzer şekilde evraklarınızı takip edebilirsiniz.

Halihazırdaki yönetim yazılımı farklı yönetim grupları ile görev dağılımı yapabildiği gibi isteği bağlı olarak yönetici, muhasebeci gibi roller tanımlayarak yönetim işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

ACS Grup olarak, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi kapsamında size özel ya da geneli ilgilendiren taleplerinizi en kısa sürede değerlendirip gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bu konuda bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Site/aparman sakinleriniz yönetim yazılımı sayesinde çevrimiçi olarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Yönetim sistemine güvenlik kameralarınızı tanımlayarak uzaktan izleme yapabilirsiniz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde evinizi terk edebilirsiniz.

Site/apartmanınız kontrolünde bulunan sosyal imkanları düzenleyebilir, rezervasyon yapılmasını sağlayarak rahat bir şekilde kullanıma sunulması işlemlerini yönetebilirsiniz. Site/apartman sakinleriniz bu hizmeti çevrimiçi olarak takip edebilirler.

Site/apartmanınıza ait demirbaşları kayıt altına alarak, sorumlu atayabilirsiniz. Benzer şekilde demirbaş durumdaki cihaz ya da malzemelerinizin planlı/plansız bakım ve onarım işlemlerini takip edebilirsiniz.

Site/Apartman sakinlerinin yönetimden yapılmasını istedikleri talepleri yazılım üzerinde rahatlıkla görebilir, çalışanlarınıza iş paylaşımı yapıp, takip edebilirsiniz.

Ortak kullanım alanları tanımlayabilirsiniz. Havuz, spor alanları, oyun masaları bunlardan bazıları. Bu sayede çevrimiçi olarak site/apartman sakinlerine bilgi sunabilir ve rezervasyon işlemlerine imkan verebilirsiniz.

Kayıt altına alınan tüm işlemler için detaylı ve anlaşılır raporlama hizmeti sayesinde hiç bir müşterinizin aklına soru işareti kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Site kontrol noktalarından da yönetilebilen kargo, gönderi, mektup girişlerini kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

Site/apartman yönetimi esnasında tutulması gereken tüm toplantı ve kararların kayıtlarını çevrimiçi olarak tutabilir ve paylaşabilirsiniz.

Detaylı ve entegre takvim sayesinde yapacağınız işleri kolaylıkla takip edebilir, hatırlatıcılar sayesinde işlerinizi yarım kalmadan bitirilebilirsiniz.

Site veya apartmanınızın giriş çıkışlarını kontrol altına alarak, yazılım sayesinde kayıtlarını rahatlıkla tutabilirsiniz. Site/apartman sakinlerinin yanı sıra misafir geçişlerini de kontrol altına alabilirsiniz. 

Verilerinizi dış ortama aktarabilir, taşınabilir hale getirebilirsiniz. Ya da tersi şekilde mevcut bilgileri ACS Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi Yazılımına aktarabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz işlemler için ilgili dosyalar yükleyebilir ve bunları sakinleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Yönetiminize ait kasa ve banka hesaplarını tanımlayarak takiplerini yapabilirsiniz. Yapılan işlemleri entegre sistem sayesinde raporlayabilir ve sunabilirsiniz.

ACS Grup bünyesinde yer alan www.eniyisite.net sayesinde istediğiniz gibi bir web sayfasına ve bilişim hizmetlerine sahip olabilirsiniz.